הצהרת נגישות - 1900

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, החל מחודש אוקטובר 2017 בוצעו וממשיכות להתבצע במערכת התאמות נגישות עבור אנשים עם מוגבלות, ההתאמות בוצעו בגלישה באמצעות המחשב או בגלישה באמצעות האתר המותאם בסלולר. הפעלת/הסתרת תפריט הנגישות מתבצע בלחיצה על כפתור הנגישות המופיע באתר.

הנגשת המערכת נועדה להתאימו לשימוש, כך שיהיה זמין ונוח עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. התאמות אלו נעשות בהתאם לתקנות החוק, כמו כן, בדיקת נגישות בוצעה בדפדפני אקספלורר וכרום בגרסאות שיצאו החל משנת 2019 ואילך וכן במערכת המובייל של המערכת ובממשק הדסקטופ.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013.

  • התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
  • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
  • מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
  • לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.
  • הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר שימוש באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

יצירת קשר

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות על מנת לשפר את השירות ללקוח.

על כל פנים, כל שירות שאינו מתאפשר ואינו יכול להתבצע באמצעות המערכת עצמה ו/או כל תלונה על העדר התאמות נגישות ו/או כל בקשה אחרת, אנחנו כאן בשבילכם ונשמח לעזור בפנייה לכתובת הדואר האלקטרונית info@1900.co.il.

תאריך הצהרה: 20.04.2022